Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników IW z województwa dolnośląskiego do udziału w regionalnym spotkaniu Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej (OZZPIW) które odbędzie się dnia 7 września 2019r. o godz. 10.00 w siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii we Wrocławiu (ul. Januszowicka 48 – sala konferencyjna)

Spotkanie odbędzie się z udziałem Pani Sary Meskel  Przewodniczącej Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej, Pani Doroty Osadców – sekretarza OZZPIW oraz członków Międzyzakładowych Organizacji Związkowych (MOZ) OZZPIW działających na terenie województwa dolnośląskiego.

Celem spotkania jest wyłonienie regionalnych struktur wojewódzkich OZZPIW, podsumowanie podwyżek oraz ustalenia dalszych zasad i kierunków naszych działań. Chcemy się też lepiej poznać i porozmawiać wreszcie „na żywo”.

Zachęcamy  wszystkich pracowników IW do udziału w spotkaniu i podejmowania wspólnego wysiłku w budowaniu naszego dobra  tj. swobodnej wymiany opinii, wzajemnego szacunku oraz uczciwości.

Proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa pod adres mailowy: renata.pastuch@wp.pl do dnia: 4 września 2019 r.

Część z Państwa zdecydowała się już wstąpić do OZZPIW. Pragniemy powitać nowych członków oraz zaprosić do wstępowania do naszego Związku Zawodowego wszystkich, którym bliskie są podejmowane przez nas inicjatywy. Po spotkaniu będzie możliwość zapisania się do OZZPIW.

Niewiedza nie boli, ale późniejsza wiedza, o tej niewiedzy już tak!