Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników IW z województwa śląskiego i opolskiego do udziału w regionalnym spotkaniu Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej (OZZPIW) które odbędzie się dnia 28 września 2019r. o godz. 10.00 w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Gliwicach (ul. Ku Dołom 6, 44‑100 Gliwice)

Spotkanie odbędzie się z udziałem przedstawicieli Zarządu Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej oraz członków Międzyzakładowych Organizacji Związkowych (MOZ) OZZPIW działających na terenie województwa śląskiego i opolskiego

Celem spotkania jest wyłonienie regionalnych struktur wojewódzkich OZZPIW, podsumowanie podwyżek oraz ustalenia dalszych zasad i kierunków naszych działań. Chcemy się też lepiej poznać i porozmawiać wreszcie „na żywo”.

Zachęcamy  wszystkich pracowników IW do udziału w spotkaniu i podejmowania wspólnego wysiłku w budowaniu naszego dobra  tj. swobodnej wymiany opinii, wzajemnego szacunku oraz uczciwości.

Proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa pod adres mailowy: biuro@ozzpiw.pl do dnia: 26 września 2019 r.

Część z Państwa zdecydowała się już wstąpić do OZZPIW. Pragniemy powitać nowych członków oraz zaprosić do wstępowania do Naszego Związku Zawodowego wszystkich, którym bliskie są podejmowane przez nas inicjatywy.

Po spotkaniu będzie możliwość zapisania się do OZZPIW.

Pamiętajcie, że Związek Zawodowy to projekt na lata i budujemy go wspólnie!!!