Już niedługo walny zjazd OZZPIW. Przekazujemy informacje organizacyjne:

  1. Zjazd odbędzie się na terenie kampusu SGGW, w budynku nr 22 (Kliniki Małych Zwierząt) w sali Audytorium. Wejście umieszczone jest od strony budynku nr 24. Drugie wejście do tego budynku przeznaczone jest dla pracowników i pacjentów Kliniki. Prosimy zatem o korzystanie z tego, które wskazały władze Wydziału Medycyny Weterynaryjnej (pismo w załączeniu).  Niestety, nie możemy wjeżdżać samochodami na teren uczelni (kampusu), dlatego prosimy o zarezerwowanie sobie dodatkowego czasu na znalezienie parkingu. Metro – Stacja Stokłosy, chyba najbliższa. W załączeniu mapa kompleksu SGGW. Rozpoczęcie oficjalne – 11.00. Prosimy jednak o wcześniejsze przybycie, aby sprawy organizacyjne nie zajęły części oficjalnej.
  2. Część oficjalna to spotkanie z naszymi gośćmi. Swoje przybycie potwierdzili Główny Lekarz Weterynarii oraz wiceprezes KILW Marek Mastalerek. Cześć oficjalna zakończy się ok godz. 12.00
  3. Część nieoficjalna (przeznaczona tylko dla członków OZZPIW) rozpocznie się po krótkiej przerwie. Na początku posłuchamy krótkich sprawozdań, potem podyskutujemy, podejmiemy wnioski. Porządek obrad można znaleźć we wcześniejszym wpisie. Porządek obrad może ulec zmianie.
  4. Jeszcze raz zapraszamy do udziału w zjeździe. Osoby które chciałyby jeszcze dołączyć do naszego spotkania prosimy o odesłanie listy uczestnictwa. Jednocześnie informujemy, że będzie możliwość zapisu do OZZPIW przed zjazdem.
  5. Prosimy się zastanowić na kwestiami, które Państwa interesują, będzie czas na wolne wnioski i zadawanie pytań.
  6. Proszę o zapisanie sobie telefonu OZZPIW w razie potrzeby kontaktu.

W razie niejasności prosimy o kontakt
Pozdrawiam serdecznie,
Sara Meskel

Mapa kampusu SGGW