Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników Inspekcji Weterynaryjnej z województwa pomorskiego do udziału w drugim regionalnym spotkaniu
Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej (OZZPIW) które odbędzie się dnia 13 marca 2020 r. o godz. 17.00 w siedzibie Zakładu Higieny Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku, oddział Kartuska (ul. Kartuska 249, 80-125 Gdańsk)

Celem spotkania będzie przede wszystkim wyłonienie delegatów, którzy będą reprezentowali nasze województwo na ogólnopolskim zjeździe w Warszawie. Ponadto podsumujemy wielkość wzrostu wynagrodzenia w poszczególnych jednostkach wraz z planowanym wzrostem po 1 stycznia 2020. Omówimy plany i propozycje co do działań OZZPIW na kolejne miesiące, pochylimy się nad kwestią oczekiwań wobec zarządu związku.
Zachęcamy wszystkich pracowników IW do udziału w spotkaniu i podejmowania wspólnego wysiłku w budowaniu naszego dobra tj. swobodnej wymiany opinii, wzajemnego szacunku oraz uczciwości.

Proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa pod adres mailowy: region_3@ozzpiw.pl do dnia: 11 marca 2020 r.

Część z Państwa zdecydowała się już wstąpić do OZZPIW. Pragniemy powitać nowych członków oraz zaprosić do wstępowania do Naszego Związku Zawodowego wszystkich, którym bliskie są podejmowane przez nas inicjatywy. Po spotkaniu będzie możliwość zapisania się do OZZPIW.

Z wyrazami szacunku koordynatorzy OZZPIW województwa pomorskiego:
Aleksandra Oberda WIW Gdańsk
Katarzyna Matysiak PIW Chojnice
Miłosz Duzowski PIW Kartuzy
Mateusz Augustynowicz ZHW Gdańsk