Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w dniu 30 września 2019 r. został utworzony II Oddział Regionalny OZZPIW (wspólny dla województw opolskiego i śląskiego). W załączeniu przesyłamy Państwu uchwałę nr 47/2019 w przedmiotowej sprawie.

Jednocześnie informujemy, że podczas spotkania, wybrano koordynatorów, których zadaniem będzie rozpropagowywanie informacji oraz rozpoznawanie problemów pracowniczych w danym regionie. Na terenie województwa śląskiego koordynatorami są Katarzyna Pall i Diana Tryka. Zachęcamy do kontaktu z koordynatorami.

Należy również wspomnieć iż OZZPIW nawiązał współpracę z nowym radcą prawnym, mogącym nas wspierać w sprawach indywidualnych.

Ponadto informujemy, iż w dniu 29.02.2020 r. o godzinie 9:00, w sali konferencyjnej WIW w Katowicach odbędzie się spotkanie, na które serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników inspekcji województwa śląskiego. Głównym punktem obrad będzie wybór delegatów reprezentujących II Oddział Regionalny OZZPIW.

Jeżeli ktoś z Państwa nie życzy sobie otrzymywać informacji e-mailowych lub wolałby otrzymywać je na prywatną pocztę prosimy o taką informację. Zachęcamy do kontaktu i wstępowania w szeregi związkowe.

Katarzyna Pall i Diana Tryka