Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników IW i lekarzy wyznaczonych z województwa pomorskiego do udziału w regionalnym spotkaniu Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej (OZZPIW) które odbędzie się dnia 25 października 2019 r. o godz. 17.00 w siedzibie Zakładu Higieny Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku, oddział Kartuska (ul. Kartuska 249, 80-125 Gdańsk)

Spotkanie odbędzie się z udziałem członków Międzyzakładowych Organizacji Związkowych OZZPIW działających na terenie województwa pomorskiego.

Celem spotkania jest wyłonienie regionalnych struktur wojewódzkich OZZPIW, podsumowanie podwyżek oraz ustalenia dalszych zasad i kierunków naszych działań. Chcemy się też lepiej poznać i porozmawiać wreszcie „na żywo”.

Zachęcamy  wszystkich pracowników IW i lekarzy wyznaczonych do udziału w spotkaniu i podejmowania wspólnego wysiłku w budowaniu naszego dobra  tj. swobodnej wymiany opinii, wzajemnego szacunku oraz uczciwości.

Proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa na adres e-mail: biuro@ozzpiw.pl do dnia 23 października 2019 r.

Część z Państwa zdecydowała się już wstąpić do OZZPIW. Pragniemy powitać nowych członków oraz zaprosić do wstępowania do Naszego Związku Zawodowego wszystkich, którym bliskie są podejmowane przez nas inicjatywy.

Po spotkaniu będzie możliwość zapisania się do OZZPIW.

Pamiętajcie, że Związek Zawodowy to projekt na lata i budujemy go wspólnie!!!