Drodzy członkowie OZZPIW oraz sympatycy. Dziś przyszło się nam podzielić z Wami smutną wiadomością. Z dniem wczorajszym nasza koleżanka z Zarządu, Natalia Majewska zrezygnowała z mandatu członka Zarządu Głównego OZZPIW.

Chcemy Natalii serdecznie podziękować za te dwa lata współpracy – za czas wytężonej pracy, wspólnych stresów, małych sukcesów, za każde pismo, pomysł i energię, którą wniosła do OZZPIW. Był to okres naprawdę intensywny, a specyfika pracy na rzecz Związku ma to do siebie, że nie można od nikogo wymagać, aby była to jego droga „na zawsze”. Pozostajemy oczywiście w kontakcie, gdyż Natalia pozostaje w naszej społeczności, jako członek OZZPIW. Życzymy Ci  dużo sukcesów zarówno w dalszej drodze zawodowej jak i życiu prywatnym. Serdecznie podziękowania dla Ciebie !!!! – Sara, Dorota i Przemek
Poniżej znajdziecie kilka słów od Natalii, niezmiernie ważnych, mamy nadzieję, że skłaniających do refleksji.

Szanowni Państwo!
Z dniem 01.06.2020 r. rezygnuję z pełnienia funkcji Skarbnika w Ogólnopolskim Związku Zawodowym Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej. Powodem tej rezygnacji jest moja sytuacja osobista. Za czas wytężonej pracy, za wielkie nadzieje i odniesione sukcesy bardzo mocno dziękuję Sarze, Dorocie, Przemkowi. Moje ogromne podziękowania kieruję też do wszystkich członków OZZPIW oraz osób spoza Związku, którzy z zaangażowaniem i sympatią włączali się w nasze działania, co pozwoliło zbudować wiarę w lepszą przyszłość Inspekcji Weterynaryjnej. Praca dla Związku to wielkie poświęcenie. Podziwiam tych, którzy potrafią oddać się wyznaczonemu celowi i wytrwale dążyć do realizacji zamierzeń łącząc z powodzeniem wiele aktywności. Niestety moje położenie nie pozwala na taką intensywność. Stąd rezygnacja z mandatu. Przed nami wszystkimi jeszcze niejedna próba zmiany tego, co w naszej Instytucji nie działa tak, jakbyśmy chcieli. Ten wiatr musi wiać, aby pracowało się dobrze. Zamierzam więc, w miarę swoich możliwości, nadal włączać się w działania OZZPIW, jednak z innej perspektywy.
Łączę wyrazy szacunku
Natalia Majewska